Napájecí adaptér ASUS AD2108020 19 V / 2,37 A (45 W)
Kód: 11590Detailní popis produktu
Napájecí adaptér ASUS AD2108020 19 V / 2,37 A (45 W)
Stav: použité
Zboží je použité, plně funkční a 100 % otestované.
Může nést běžné známky používání, jako jsou drobné povrchové škrábance nebo oděrky, které nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Záruka: 12 měsíců.

Napájecí zdroj pro zařízení s výstupem 19 V / 2,37 A (45 W). Je určen pro notebooky a další kompatibilní zařízení, která vyžadují tyto parametry. Má kulatý DC konektor orientačním rozměrem 4,0 mm × cca 1,0–1,35 mm x 10 mm, střed kladný (+).

Technické parametry
- Výrobce – ASUS
- Model – AD2108020
- Výstupní napětí – 19 V
- Výstupní proud – 2,37 A
- Výkon - 45 W (19 V × 2,37 A = 45,03 W)
- Konektor - Kulatý DC
- Rozměry - 4,0 mm (vnější průměr) × cca 1,0–1,35 mm (vnitřní průměr), délka 10 mm
- Polarita - střed kladný (+), vnější záporný (-)

Tento napájecí adaptér může být kompatibilní s notebooky a dalšími zařízeními, pokud jejich vstupní napětí a proud odpovídají 19 V / 2,37 A (45 W) a konektor je kompatibilní.
Jen je potřeba dát pozor na
- Polaritu konektoru – musí být stejná (střed kladný +).
- Maximální proud – zařízení nesmí vyžadovat více než 2,37 A.
- Napětí – musí být přesně 19 V, jinak hrozí poškození zařízení.
- Typ a rozměr konektoru – musí odpovídat tomuto adaptéru.
Upozornění!!!
Před zakoupením si prosím ověřte, že vaše zařízení vyžaduje napájení 19 V / 2,37 A (45 W) a že rozměry konektoru i polarita odpovídají tomuto adaptéru.
Nesprávné připojení může poškodit zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| ? Stav zboží: | Použité zboží |
| Barva: | černá |
| Vstupní napětí: | 240 V |
| Výkon (W): | 45 W |
| Výstupní napětí: | 19 V |
| Výstupní proud: | 2,37 A |
| Pozice ve skladu: | A14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




