Napájecí adaptér Chicony A18-135P1A 19,5 V / 6,92 A (135 W)
Kód: 11586Detailní popis produktu
Napájecí adaptér Chicony A18-135P1A 19,5 V / 6,92 A (135 W)
Stav: použité
Zboží je použité, plně funkční a 100 % otestované.
Může nést běžné známky používání, jako jsou drobné povrchové škrábance nebo oděrky, které nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Záruka: 12 měsíců.
![]()
Napájecí zdroj pro zařízení s výstupem 19,5 V / 6,92 A (135 W). Je určen pro notebooky a další kompatibilní zařízení, která vyžadují tyto parametry. Má kulatý DC konektor 5,5 mm x 2,5 mm x 10 mm, střed kladný (+).
Technické parametry
- Výrobce - Chicony Power Technology
- Model - A18-135P1A
- Výstupní napětí - 19,5 V
- Výstupní proud - 6,92 A
- Výkon - 135 W (19,5 V × 6,92 A = 134,94 W)
- Konektor - Kulatý DC
- Rozměry - 5,5 mm (vnější průměr) x 2,5 mm (vnitřní průměr), dlouhý 10 mm
- Polarita - střed kladný (+), vnější záporný (-)
![]()
Tento napájecí adaptér může být kompatibilní s notebooky a dalšími zařízeními, pokud jejich vstupní napětí a proud odpovídají 19,5 V / 6,92 A (135 W) a konektor je kompatibilní.
Jen je potřeba dát pozor na
- Polaritu konektoru – musí být stejná (střed kladný +).
- Maximální proud – zařízení nesmí vyžadovat více než 6,92 A.
- Napětí – musí být přesně 19,5 V, jinak hrozí poškození zařízení.
- Typ a rozměr konektoru – musí odpovídat tomuto adaptéru.
Upozornění!!!
Před zakoupením si prosím ověřte, že vaše zařízení vyžaduje napájení 19,5 V / 6,92 A (135 W) a že rozměry konektoru i polarita odpovídají tomuto adaptéru.
Nesprávné připojení může poškodit zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje pro Asus |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| ? Stav zboží: | Použité zboží |
| Barva: | černá |
| Vstupní napětí: | 240 V |
| Výkon (W): | 135 W |
| Výstupní napětí: | 19,5 V |
| Výstupní proud: | 6,92 A |
| Pozice ve skladu: | A14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




