Napájecí adaptér FanMart FRA036-S12-4 12 V / 3 A (36 W)
Kód: 11587Detailní popis produktu
Napájecí adaptér FanMart FRA036-S12-4 12 V / 3 A (36 W)
Stav: použité
Zboží je použité, plně funkční a 100 % otestované.
Může nést běžné známky používání, jako jsou drobné povrchové škrábance nebo oděrky, které nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Záruka: 12 měsíců.

Napájecí zdroj pro zařízení s výstupem 12 V / 3 A (36 W). Je určen pro monitory, kamery, routery a další kompatibilní zařízení, která vyžadují tyto parametry. Má kulatý DC konektor 5 mm x 2 mm x 10 mm, střed kladný (+).
Technické parametry
- Výrobce - FranMar (FanMart)
- Model - FRA036-S12-4
- Výstupní napětí - 12 V
- Výstupní proud - 3 A
- Výkon - 36 W (12 V × 3 A = 36 W)
- Konektor - Kulatý DC
- Rozměry - 5 mm (vnější průměr) x 2 mm (vnitřní průměr), dlouhý 10 mm
- Polarita - střed kladný (+), vnější záporný (-)

Tento napájecí adaptér může být kompatibilní například s monitory, kamerami, routery a dalšími zařízeními, pokud jejich vstupní napětí a proud odpovídají 12 V / 3 A (36 W) a konektor je kompatibilní.
Jen je potřeba dát pozor na
- Polaritu konektoru – musí být stejná (střed kladný +).
- Maximální proud – zařízení nesmí vyžadovat více než 3 A.
- Napětí – musí být přesně 12 V, jinak hrozí poškození zařízení.
- Typ a rozměr konektoru – musí odpovídat tomuto adaptéru.
Upozornění!!!
Před zakoupením si prosím ověřte, že vaše zařízení vyžaduje napájení 12 V / 3 A (36 W) a že rozměry konektoru i polarita odpovídají tomuto adaptéru.
Nesprávné připojení může poškodit zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| ? Stav zboží: | Použité zboží |
| Barva: | černá |
| Vstupní napětí: | 240 V |
| Výkon (W): | 36 W |
| Výstupní napětí: | 12 V |
| Výstupní proud: | 3 A |
| Pozice ve skladu: | A14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




