Napájecí adaptér Ubiquiti UACC-Adapter-PT-120W 27 V / 4,44 A (120 W)
Kód: 11591Detailní popis produktu
Napájecí adaptér Ubiquiti UACC-Adapter-PT-120W 27 V / 4,44 A (120 W)
Stav: použité
Zboží je použité, plně funkční a 100 % otestované.
Může nést běžné známky používání, jako jsou drobné povrchové škrábance nebo oděrky, které nemají žádný vliv na funkčnost výrobku.
Záruka: 12 měsíců.

Napájecí zdroj pro zařízení s výstupem 27 V / 4,44 A (120 W). Je určen především pro síťová zařízení značky Ubiquiti, jako jsou routery, switche a další prvky UniFi, která vyžadují tyto parametry. Má kulatý DC konektor, střed kladný (+).
Technické parametry
- Výrobce - Ubiquiti
- Model - UACC-Adapter-PT-120W
- Výstupní napětí - 27 V
- Výstupní proud - 4,44 A
- Výkon - 120 W (27 V × 4,44 A = 119,88 W)
- Konektor - Kulatý DC
- Rozměry - 5,5 mm (vnější průměr) x 2 mm (vnitřní průměr), dlouhý 11 mm
- Polarita - střed kladný (+), vnější záporný (-)

Tento napájecí adaptér může být kompatibilní se síťovými zařízeními (routery, switche, access pointy), pokud jejich vstupní napětí a proud odpovídají 27 V / 4,44 A (120 W) a konektor je kompatibilní.
Jen je potřeba dát pozor na
- Polaritu konektoru – musí být stejná (střed kladný +).
- Maximální proud – zařízení nesmí vyžadovat více než 4,44 A.
- Napětí – musí být přesně 27 V, jinak hrozí poškození zařízení.
- Typ a rozměr konektoru – musí odpovídat tomuto adaptéru.
Upozornění!!!
Před zakoupením si prosím ověřte, že vaše zařízení vyžaduje napájení 27 V / 4,44 A (120 W) a že rozměry konektoru i polarita odpovídají tomuto adaptéru.
Nesprávné připojení může poškodit zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.448 kg |
| EAN: | 810084690116 |
| ? Stav zboží: | Použité zboží |
| Barva: | bílá |
| Vstupní napětí: | 240 V |
| Výkon (W): | 120 W |
| Výstupní napětí: | 27 V |
| Výstupní proud: | 4,44 A |
| Pozice ve skladu: | A14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




