Optický kabel HP Multi-Mode OM3 LC/LC FC 15m 491027-001

Kód: 1300106
Neohodnoceno
Značka: HP
387 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
HP Multi-Mode OM3 LC/LC FC 491027-001, použité A stav, 15 metrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

HP Multi-Mode OM3 LC/LC FC 491027-001

Použitý optický kabel s délkou 15 metrů pro sítě 10 GB.

Konektor 1- LC 
Konektor 2 -  LC 
Typ pohlaví - Male/Male 
Plně duplexní režim - Ano 
Průměr jádra - 50  µm
Průměr opláštění - 125  µm 
Vlnová délka - 850  nm
Rychlost přenosu dat - 8  Gbit/s

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Optický kabel
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.06 kg
? Stav zboží: Krátkodobě použito
Pozice ve skladu: C16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: