Proč repasované zařízení - repas

Repasovaný počítač či notebook? Chytré řešení za rozumný peníz

Chcete si pořídit notebook nebo počítač, ale nechce se vám za něj dávat hodně peněz? Zkuste repasované počítače a notebooky.

Co je to repasovaný počítač? Jde o počítače, které již byly používány převážne ve velkých společnostech, poté odkoupeny a profesionálně prověřeny, upraveny a otestovány. Poté jsou opět nabídnuty k prodeji. Výhodou těchto počítačů je nízká cena. Počítač vám může být sestaven i na míru podle přání. Pokud se rozhodujete, zda koupit počítač v bazaru nebo repasovaný, rozhodně neváhejte, a zvolte druhou variantu. Pokud u nás koupíte repasovaný počítač či notebook, dostanete na něj záruku 12 - 24 měsíců. V bazaru nikdy nemáte jistotu, co kupujete.

U repasovaných počítačů se nemusíte bát ani poruchovosti. Mnohdy je i nižší než u nových počítačů. Je prokázáno, že největší poruchovostí trpí nová technika, s časem používání poruchovost klesá. Opět stoupá až ke konci životnosti výrobku.

Repasovaná technika pochází nejčastěji z velkých firem, kde potřebují jít s dobou a počítače často obměňují. Někdy jsou prodávány i nové počítače a notebooky, například z výstav nebo delší dobu vystavované v obchodech. Ty u nás naleznete jako předváděcí zboží.

Repasované zařízení zvolte v případě, kdy chcete ušetřit a nesnížit při tom nároky na kvalitu. Pokud vám bude stačit nižší výkon počítače je pro vás repas dobrou volbou. Jestliže sháníte spolehlivý a odolný počítač, který vydrží i časté cestování či drsnější zacházení - najdete ho u nás.

Pokud chcete mít záruku kvality, obraťte se na e-shop Superlevnapc.cz. Nabízíme vám repasované stolní počítače a notebooky, softwary a náhradní díly pro počítače a notebooky. 

V e-shopuwww.superlevnapc.cz si můžete vybrat repasované počítače a notebooky od pár tisíc až po dražší modely, vhodné pro ty nejnáročnějčí grafické práce.

 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na:

Slach CZ s.r.o.
5. května 626
373 11 Ledenice
mail:     info@superlevnapc.cz
mobil:   606 385 070
ICQ:     596847237
Skype: superlevnapc

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím