Ubiquiti GP-V480-032G – PoE injektor 48 V / 0,32 A (15 W)
Kód: 1810259
Novinka
Neohodnoceno
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Ubiquiti GP-V480-032G – PoE injektor 48 V / 0,32 A (15 W), bílý, stav A, použité – PoE injektor pro napájení kompatibilních síťových zařízení přes RJ45, výstup 48 V DC / 0,32 A, výkon až 15 W, gigabitový LAN port, ochrana proti přepětí, LED indikace, napájecí kabel součástí balení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 12 měsíců.
Stav: A (velmi dobrý)
Zařízení je plně funkční a ve velmi dobrém technickém i vizuálním stavu.
Součástí balení je také napájecí kabel.
PoE injektor pro napájení síťových zařízení
Ubiquiti GP-V480-032G je PoE injektor určený pro napájení kompatibilních síťových zařízení přes ethernetový kabel. Umožňuje přivádět napájení i data jediným síťovým kabelem a je vhodný pro zařízení vyžadující napájení 48 V DC / 0,32 A.
Zařízení nabízí výkon až 15 W, gigabitový LAN port a ochranu proti přepětí, špičkovým pulzům i nadproudu. Praktické řešení pro instalace, kde není k dispozici PoE switch nebo je potřeba samostatné napájení zařízení.
Klíčové vlastnosti
  • PoE injektor Ubiquiti
  • Výstupní napětí 48 V DC / 0,32 A
  • Výkon až 15 W
  • Gigabitový LAN port
  • Vstup a výstup přes RJ45
  • Ochrana proti přepětí, špičkovým pulzům a nadproudu
  • LED indikace stavu
  • Napájecí kabel součástí balení
Parametry a specifikace
  • Typ - PoE injektor
  • Model - Ubiquiti GP-V480-032G
  • Výstupní napětí - 48 V DC
  • Výstupní proud - 0,32 A
  • Výkon - až 15 W