Xiaomi Redmi 13 8GB/256GB Ocean Blue (prohnuté tělo)
Kód: M100232Detailní popis produktu
Xiaomi Redmi 13 8GB/256GB Ocean Blue
Stav: rozbalené, po nárazu
Telefon nebyl používán, je rozbalený a dodáván v originálním balení. Na displeji je nalepená ochranná fólie.
Zařízení utrpělo náraz, jehož následkem je viditelné prohnutí konstrukce. Telefon není prasklý ani jinak mechanicky poškozený, displej není odchlíplý od těla a zařízení zůstává celistvé. Prohnutí je nejvíce patrné při položení telefonu na rovnou plochu. Součástí balení je také průhledný ochranný obal.
Záruka: 12 měsíců.



Stylový telefon s 108Mpx fotoaparátem a velkým 90Hz displejem
Xiaomi Redmi 13 je chytrý telefon, který zaujme elegantním designem se skleněnou zadní stranou, velkým 6,79" Full HD+ displejem a vysokým 108Mpx hlavním fotoaparátem.
Telefon je vybaven 90Hz displejem AdaptiveSync, který přispívá k plynulejšímu pohybu při procházení obsahu i běžném používání. O výkon se stará procesor MediaTek Helio G91-Ultra, nechybí ani rychlé 33W nabíjení, boční snímač otisků prstů, 3,5mm konektor pro sluchátka nebo možnost rozšíření úložiště až o 1 TB pomocí microSD karty.






Parametry a specifikace
- Model - Xiaomi Redmi 13
- Barva - Ocean Blue
- Operační systém - Xiaomi HyperOS
- Procesor - MediaTek Helio G91-Ultra
- Procesorová frekvence - až 2,0 GHz
- Grafický čip - Mali-G52 MC2
- Paměť RAM - 8 GB
- Úložiště - 256 GB
- Typ paměti - LPDDR4X + eMMC 5.1
- Rozšíření úložiště - až 1 TB pomocí microSD
- Úhlopříčka displeje - 6,79"
- Rozlišení displeje - 2460 × 1080 px
- Obnovovací frekvence - až 90 Hz
- Typ displeje - LCD
- Jas - 450 nitů typicky / 550 nitů HBM
- Zadní fotoaparát - 108 Mpx + 2 Mpx
- Přední fotoaparát - 13 Mpx
- Video zadní kamera - 1080p / 720p při 30 fps
- Video přední kamera - 1080p / 720p při 30 fps
- Kapacita baterie - 5 030 mAh
- Nabíjení - 33 W
- Konektor - USB-C
- NFC - Ano
- Bluetooth - 5.4
- Wi-Fi - 2,4 GHz / 5 GHz
- Sluchátkový konektor - 3,5 mm
- Zabezpečení - boční snímač otisků prstů, odemykání obličejem
- Odolnost - IP53
- Výška - 168,6 mm
- Šířka - 76,28 mm
- Tloušťka - 8,3 mm
- Hmotnost - 205 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobilní telefony |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.205 kg |
| EAN: | 6941812779835 |
| ? Stav zboží: | Rozbalené |
| Displej úhlopříčka: | 6,79" |
| Displej rozlišení: | 2340 x 1080 |
| RAM kapacita: | 8GB |
| Kapacita úložiště dat: | 256GB |
| Barva: | modrá, tyrkysová |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Dotykový displej: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Instalovaný operační systém: | Android |
| Kapacita baterie: | 5030 |
| Konektor: | USB-C |
| Mobilní sítě: | GSM, LTE, 2G, 4G, GPRS |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Pozice ve skladu: | Tel. |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




